Future BMW

Tvarumas BMW procesuose ir automobiliuose

BMW stengiasi rūpintis aplinka ne tik taupydama išteklius gamindama automobilius, bet ir prisideda prie tokių iniciatyvų kaip CO2 perdirbimas, vandenilio technologijų vystymas ir pan.

Aiškių tikslų užsibrėžimas vystant naujus automobilius

Automobilių gamintojas siekia kuo daugiau skaidrumo šiuo aspektu, todėl jau yra užsibrėžęs tikslus nuo dabar iki 2030 metų. Dalis iš šių tikslų yra:

  • Šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimą sumažinti remiantis patikimomis mokslinėmis CO2 taupymo rekomendacijomis.
  • Į rinką išleisti apie 7 milijonus elektromobilių.
  • Sumažinti BMW gamyklų išmetamo CO2 kiekį 80% procentų.
  • Būti pirmoje vietoje pagal tvarumą automobilių industrijoje.
  • Naudoti tvarias BMW detales.
  • Dirbti su tvariais bmw automobilių dalių tiekėjais.

Kad užtikrintų šių tikslų ivykdymą, BMW siekia sukurti integruota ataskaitos sistemą, kuri leistu skaidriai stebėti tikslų įgyvendinimą. BMW taip pat pabrėžia, jog ši apskaita jiems yra tokia pat svarbi kaip ir apskaita, kuri skirta sekti BMW parduodamas automobilio dalis, pačius automobilius bei kitus priedus.

Elektromobiliai – tvarumo pagrindas

Kadangi didelę dalį aplinkos taršos sukelia automobilių išmetamosios dujos. Pagrindinis BMW tvarumo strategijos ramstis yra elektromobiliai. Kuo daugiau elektromobilių tuo mažesnis išmetamas CO2 kiekis. BMW planuoja išplėsti savo siūlomų elektromobilių asortimentą keliolika naujų modelių. Taip pat BMW planuoja pradėti siūlyti automobilius, kurių originalios dalys suteiks jiems galimybę būti varomais vandeniliu. Vienas iš tokių automobilių gali pasirodyti jau netrukus ir vadinsis – BMW i Hydrogen NEXT.

BMW taip pat gamina automobilius. Elektrinių automobilių dalys taip pat yra jų gaminamų prekių sąraše. Originalios BMW dalys taip pat naudojamas gaminant vilkikus, šlavimo mašinas ir dar daug kitų motorizuotų priemonių. Lanshuto gamykloje BMW originalios dalys yra inkorporuojamos į daugiau nei 500 logistikos ir gamybos transporto priemonių.

Tvarūs resursai

BMW fokusuojasi ne tik į gamtą, bet ir į žmones. Įmonė stengiasi užtikrinti, kad resursai naudojami jūsų BMW dalių gamybai būtų ne tik etiški gamtai, bet ir žmonėms, kurie juos išgauna.

BMW gamyboso grandinė prasideda ne nuo jūsų automobilio dalių gamybos, bet nuo resursų įsigyjimo. Automobilių gamintojas iš savo tiekėjų reikalauja aukščiausių socialinių, etinių bei aplikosaugos standartų.

Perdirbamų žaliavų naudojimas ir perdirbimas

Vienas iš svarbiausių aspektų perdirbimo srityje yra automobiliai dalimis ir automobiliu dalys, kurias galima panaudoti dar kartą. Kadangi vienas iš taršiausių dalykų gaminant elektromobilius yra jų baterijos. BMW siekia sukurtu akumuliatorius, kuriuos vėliau galės perdirbti ir naudoti toliau, nekuriant visko iš naujo. BMW taip pat perdirbinėja ir kitas dalis ir medžiagas. BMW auto dalys, kaip pavyzdžiui kėbulas, gali būti perdirbtas ir iškart panaudojamas naujų automobilių gamybai.

Kaip matome BMW siekia užtikrinti ne tik gerą kainos ir kokybės santykį bei smagių automobilių gamybą. Bet ir rūpinimasi mūsų planeta bei visais žmonėmis, kurie vienu ar kitu būdu yra susiję su BMW gaminiais.

Atvykite