MINI

Pradėjus šilti orams ir pasirodžius pirmiesiems pavasarinės saulės spinduliams, pirmoji mintis, kuri ateina mums pagalvojus apie vairuojamą automobilį – padangų keitimas. Tačiau specialistai vieningai sutinka, kad padangų keitimas neturėtų būti vienintelis būtinas dalykas, norint paruošti automobilį šiltajam sezonui. Egzistuoja aibė kitų dalykų, kuriuos būtina patikrinti ar prireikus pakeisti automobilyje po žiemos sezono. Pasirūpinus nedideliais gedimais iš anksto, galima lengvai išvengti sunkesnių, kurie ateityje nemenkai paplonintų Jūsų piniginę. Taigi, nuo ko pradėti pavasarinę savo automobilio patikrą?

Pasirūpinkite automobilio skysčiais

Pradėkite nuo automobilyje esančių skysčių apžiūros, patikrinkite, ar kiekis pakankamas, o gal jau reikalauja papildymo? Būtinai atkreipkite dėmesį į alyvą, kuri apsaugo detales nuo ankstyvo jų nusidėvėjimo, aušinimo skystį, stabdžių skystį, langų valymo skystį. Tai bene patys pagrindiniai, tačiau automobilyje jų yra ir daugiau. Dažniausiai, skysčius tereikia papildyti, kas tikrai nereikalauja krūvos pinigų, tačiau to nepadarius, gali grėsti ir didesnės išlaidos. Patariama, kartu su skysčiais patikrinti ir filtrus, ar veikia tinkamai, ar neatsirado kokių nors defektų.

Variklis bei akumuliatorius

Ne paslaptis, kad žiema, tai gana didelis išbandymas kone visoms automobilio dalims. Automobilio variklis, viena svarbiausių jo dalių. Tad atvežę į autoservisą ar tai apžiūrėdami patys, būtinai patikrinkite variklio būklę: atkreipkite dėmesį į diržus bei ar nėra alyvos nuotėkio. Tikrinkite akumuliatorių. Be jokios abejones jį galima pakrauti, tačiau kada prireikia gana dažno krovimo, teks susitaikyti ir pakeisti jį nauju.

Padangos

Greičiausiai patyrusiems vairuotojams priminti nereikia, kad padangas keisti reikia prieš žiemą, pavasarį ar joms greičiau nusidėvėjus, kaip ir reikia stebėti oro slėgį ar jų protektoriaus gylį. Nesilaikymas reikalavimų, peržengiant minimalaus protektoriaus gylio ribą, jums kainuos daugiau.

Švara automobilyje

Žiema automobiliui grėsminga dėl ant kelio nuolatos pilamos druskos. Ji būtina, kad nutirpdytų ant kelio iškritusį sniegą, bet pamažu gadina ir automobilio kėbulo būklę. Po žiemos sezono gali atsirasti naujų rudžių, kuriuos pastebėjus būtina iš karto sutvarkyti. Taip pat būtina gerai nuplauti automobilį bei valyti kilimėlius, kad nebeužsiliktų prikibusios druskos.

Rekomenduojama, prieš šiltąjį sezoną automobilį nuvežti patikrai, kad apžiūrėtų specialistas. Nors kai kurias automobilio vietas galite sutvarkyti ir patys, t.y. pakeisti padangas ar pasikeisti langų valytuvus. Langų valytuvai reikalauja ne ką mažesnės priežiūros, šaltis ir sniegas gan gerokai juos apgadina, tad pavasarį būtinai juos pakeiskite. Juk jie skirti matomumui ir saugiam važiavimui užtikrinti.

Žinoma, kartais atsitinka taip, kad po automobilio apžiūros reikės pakeisti ne vieną jau susidėvėjusią detalę nauja, o tai gali nepigiai Jums atsieiti. Tokiu atveju reikėtų ieškoti tinkamiausio kokybės ir kainos santykio.

Autocentras prekiauja naujomis, originaliomis Mini automobilių dalimis

Mes parinksime jums reikiamą automobilio dalį pagal jūsų automobilio pagaminimo metus ir modelį. Prekyboje turime kėbulo, variklio, važiuoklės, stabdžių, elektros sistemos, aušinimo bei kitas automobilio dalis. Visas Mini auto dalis gauname tiesiai iš Vokietijos gamintojų, todėl galime pasiūlyti iki 50% pigesnes kainas. Automobilio dalis galite užsakyti: paskambinę telefonu, užpildę užklausos formą arba atvyke pas mus.

Detalės užklausa

Užpildykite formą ir netrukus su Jumis susisieksime.

Darbo laiku atsakome per 1 val!

Susisiekite

Turite unikalų projektą?
Reikalinga profesionali konsultacija?
Norite dalis užsakyti telefonu?

8 655 50203

Taip pat susisiekite per “Messenger” arba “Viber” programėles

Vaidas

Tomas

+37061244499

Vaidas

Sergej

+37068685648

Vaidas

Vaidas

+37065550203

Atvykite