BMW

Originalios BMW auto-dalys – kokybės ir ilgaamžiškumo standartas

Kartais mažiau patyrusiems vairuotojams iškyla klausimas, kuo originalios automobilių dalys yra pranašesnės už neoriginalias. Juk pagrindinis neoriginalių auto dalių pranašumas tas, kad tokios dalys pareikalauja mažiau finansinių išteklių. Tačiau auto specialistai pasakytų, kad kai kurių dalykų paprasčiausiai negalima pakeisti niekuo kitu. Visai nesvarbu, kokia jūsų BMW automobilio markė bebūtų, Bmw x1 e84, Bmw  g30, Bmw f12, Bmw x1 f48, Mini cooper s ar Mini cooper jcw, jeigu norite, kad jūsų BMW automobilis ir liktų toks, nenuklyskite į įvairiausių auto dalių nežinomas džiungles.

Tokių BMW automobilių, kaip Bmw x2 f39, Bmw x4 g02, Bmw x3 g01, Mini clubman, Mini countryman ar Bmw x5  f15, detalės yra iš tiesų nepakeičiamos ir išskirtinės. Bmw f13lci, Bmw g32, Bmw f90 m5, Bmw g11, Bmw g12, Bmw f22, Bmw f23, Bmw x4 f26, Bmw e93 lci 335, Bmw x4m f26 ir kitų markių ekspertai pataria, kad norint, kad šie automobiliai ilgai tarnautų ir išliktų tokie pat saugūs ir patvarūs, kokius juos į vairuotojų rankas atiduoda gamintojai, menkiausia detalė turi atitikti BMW koncerno kokybės standartus. Žinia, kad automobilių detalių bei jų montavimo kokybė ir profesionalumas lemia, ar automobilis bus saugus, veiks taip pat tiksliai, kaip ir prieš tai.

Norite patikimo, saugaus, sklandaus ir ilgaamžio automobilio, vietas, kuriose įsigysite papildomas auto dalis rinkitės apgalvotai. Turėkite omenyje, kad tokių markių, kaip Bmw f82 m4, Bmw f83 m4, Bmw x5 f85, Bmw x5m, Bmw x6 f16, Bmw x6m, Bmw x6 f86, Bmw i3, Bmw i8, turguje tikrai nerasite, o prekės originalumo niekas negarantuos.

Originalių detalių privalumai akivaizdūs, tai saugumas, patikimumas ir garantija, todėl mūsų Autocentras, prekiauja tik naujomis, originaliomis visų markių (1, 3, 5, 6 ,7, X, Z, M) BMW automobilių dalimis. Mūsų auto dalių asortimente turime įvairių modelių, Bmw f30 335/bmw f30 340 lci, Bmw f30 328/bmw  f30 330 lci,Bmw f80 m3, Bmw f12lci, Bmw  e92 lci 335, Bmw f13, Bmw f10/bmw f10 lci ir t.t.: kėbulo, salono, variklio, važiuoklės, stabdžių, elektros sistemos, aušinimo bei kitas autodalis. Autocentre esančios visos auto dalys atitinka BMW koncerno kokybės standartus, todėl jos tarnauja ilgiau. Visas autodalis gauname tiesiai iš Vokietijos gamintojų, todėl galime pasiūlyti iki 50% pigesnes kainas.

Autocentro specialistai teigia, jog sklandantis mitas, kad neoriginalios auto dalys pigesnės už originalias, labai klysta. Kadangi šiandien nusipirkti originalias auto dalis galime mažesnėmis kainomis. Sakoma, kad neoriginalias auto dalis perka tik tie vairuotojai, kurie neketina pasilikti automobilio sau. Taip pat suklysta tie, neskiria, kurios dalys yra originalios ir kurios ne, ar net mažiau patyrę vairuotojai nežino, kad gali būti abiejų rūšių dalių. Kitaip tariant, mažiau patyrę vairuotojai galvoja, kad parduotuvėse esančios dalys gali būti originalios ir pačios aukščiausios kokybės.

Tad specialistai vienareikšmiškai sutinka, kad renkantis auto dalis, vertėtų galvoti tik apie vienintelį standartą – jų originalumą. Patraukliai atrodančios dėl savo mažesnės kainos, neoriginalios auto dalys, netenka savo žavesio tuomet, kada pradedame galvoti apie keleivių saugumą, kurį lemia, pavyzdžiui, kai kurių važiuoklės ir stabdžių sistemos detalių kokybė. Taip pat detalių montavimo procese, mažiau tikėtina, kad pasitaikys kokių nors nesklandumų, kadangi originalios atsarginės detalės pritaikytos konkretiems automobiliams.

Iškilus klausimams, profesionalūs Autocentro darbuotojai jus pakonsultuos ir patars, kokia auto dalis yra tinkamiausia jūsų automobiliui ir visai nesvarbu tai būtų Bmw f10  535, Bmw f10  550 ar Bmw  g10 modelis. Esame savo srities profesionalai. Būkite atidūs ir rinkitės tik tai, kas užtikrina saugumą, kokybė ir ilgaamžiškumą.

Detalės užklausa

Užpildykite formą ir netrukus su Jumis susisieksime.

Darbo laiku atsakome per 1 val!

Susisiekite

Turite unikalų projektą?
Reikalinga profesionali konsultacija?
Norite dalis užsakyti telefonu?

8 655 50203

Taip pat susisiekite per “Messenger” arba “Viber” programėles

Vaidas

Tomas

+37061244499

Vaidas

Sergej

+37068685648

Vaidas

Vaidas

+37065550203

Atvykite