Mercedes

Mercedes G63 AMG 6X6

Bekelės karalius

Jau iš pavadinimo dauguma gali nuspėti jog šis automobilis yra sukurtas bekelei. Šis Mercedes-Benz modelis važiuos visur, nesvarbu ar tai būtų sniegas, smėlis, akmenys, ar oro sąlygos būtų geros, ar blogos. Tai yra ko gero vienas iš ekstravagantiškiausių visureigių sukurtų pačio automobilio gamintojo. Su daugiau nei 400kW galios, 6 varomų ratų pavarą, palėtintojų, penkiais diferencialais, kurie gali būti surakinti važiuojant ir dar daugeliu įspūdingų automobilių dalių Šis automobilis turi tikrai įpūdingas charakteristikas.

Jokių kompromisų

Mercedes-Benz kurdami šį modelį kombinuoja 3 savo, jau ilgus metus tobulintus, aspektus – daugiau nei 30 metų bekelės patirtį, G klasės modelių užtikrintumą ir pravažumą bei subalansuotą vairavimo patirtį. Šis Mercedes-Benz kūrinys padaro važiavimą ekstremaliomis sąlygomis maloniu ir užtikrintu. Nesvarbu kas jus užklups kelyje, šis automobilis įveiks visas kliūtis ir padės jums nusigauti ten kur norite.

Automobilių dalys

Šio automobilio našumą sudaro ne tik originalios mb dalys, bet ir daugelis kitų originalių dalių. Kadangi automobilis yra sukurtas pasitelkiant G klasės modelį, jame galite rasti daug panašumų, ne tik išvaizda, bet ir dalimis. Tad vienas iš privalumų yra G klasės automobiliai dalimis ir jų sutampamumas su šiuo modeliu. Taip pat automobilio pavadinime matome AMG raides, o tai reiškia, kad šis modelis taip pat buvo patobulintas AMG divizijos, kuri suteikia automobiliui daugiau gyvybingumo. Automobilis taip pat turi daugelį patobulintų dalių viena iš jų portalinė ašis, ši sistema prideda net puse metro papildomo pravažumo/aukščio.

Dizainas ir įranga

Šis modelis taip pat gali pripūsti ir išleisti padanga vieno mygtuko paspaudimu ir įpūdingai dideliu greičiu. Dažniausiai pripūsti padangas su vidine sistema tokio tipo transporto priemonei užtrunka apie 10 min., tuo tarpu šis modelis tai sugeba padaryti vos per 20 sek. kas yra išties įspūdinga. Šį automobilį nesunku atskirti nuo kitų lengvųjų automobilių. Išraiškingiausios savybės ko gero yra firminės AMG priekinės grotelės su integruota LED šviesa, praplatintos arkos bei gale randamas nerūdinjančio plieno apsauginis egzoskeletas.

Prabangi patirtis

Kitaip nei daugelis kitų bekelei skirtų automobilių, šiame modelyje yra randamos originalios mercedes dalys, todėl galite tikėtis aukštos kokybės interjero ir aukščiausios klasės prabangos. Nors šis Mercedes skirtas bekelei, jame, kaip ir jūsų automobilio salone, rasite dauguma įprastų dalykų. Centre randamas spalvotas liečiamas ekranas su visomis funkcijomis, kurių gali prireikti moderniam vairuotojui. Taip pat galima rasti įvairių patogumo savybių – elektrinės šildomos ir ventiliuojamos sėdynės, odinis salonas ir kt.

Kadangi šio automobilio buvo pagaminta ir parduota tik 100 egzempliorių, jis nėra pigus – paskutinis parduotas naudotų automobilių rinkoje kainavo 1.69 mln dolerių, tad tai automobilis nekiekvienam. Sunku vertinti šį automobilį kainos ir kokybės santykių, nes jo vertė didžiają dalimi susidaro iš jo retumo. Ko gero nerasite tokių visureigių ten kur vyksta automobilių supirkimas. Tai taip pat reiškia, kad originalios dalys šiam modeliui gali tapti didelė prabanga. Tačiau kaip ankščiau minėjome šis modelis yra sukurtas pasitelkiant G klasę, tad kitos mercedes benz dalys taip pat gali būti pritaikytos.

Tiesa, tokių automobiliu dalys gali būti sunkiai randamos Lietuvoje, tad automobilio dalis gali tekti užsakinėti iš kitų šalių. Jeigu susiduriate su sunkumais randant dalis ne tik šiam modeliui, bet ir kitokiam automobiliui visada galite kreiptis į mus, mūsų specializacija yra ne tik naujos, bet ir naudotos automobilių dalys, auto dalys internetu, dalys Kaune, naudoti ratlankiai, naudotos padangos. Visad patarsime ir užtikrinsime, kad jus pasiektu originalios autodalys pigiau ir greičiau.

Atvykite