FORD

Naujas automobilis: priežiūros reikalauja tiek pat kiek ir pirktas iš antrų rankų

Nusipirkus naują automobilį, dažnai iš jo tikimasi ne tik patogumo ir prabangos, tačiau ir patikimumo. Patikimumas, automobilio savininkui reiškia, mažiau gedimų ir ilgaamžiškesnį automobilio naudojimą. Visgi, jeigu nusipirkote naują dar nenaudotą automobilį, turėtumėte žinoti, kad be apsilankymo autocentre neapsieisite.

Be abejonės, kad naujas automobilis yra kur kas pranašesnis bei patikimesnis už jau kieno nors naudotą. Bene pagrindinė priežastis ta, kad naudojamas automobilis dėvisi, kaip ir bet kokia kita naudojama technika. Todėl nereikėtų išsigąsti, jeigu ką tik pirktam naujam automobiliui, prireiktų mechaniko apžiūros – paprasčiausiai automobiliui reikia įsidirbti.

Taip pat derėtų turėti omenyje tai, kad nusipirkus naują automobilį, reikėtų jį pasaugoti ir važinėti kur kas ramiau ir atsargiau. O atsarga labai svarbi dėl automobilio variklio. Taip jau yra, kad naujo automobilio variklis reikalauja kur kas daugiau priežiūros nei seno. Variklio metaliniai paviršiai, saugant alyvos sluoksniui, važiuojant trinasi vieni į kitus, tačiau jie nėra preciziškai lygūs. Todėl naujo automobilio variklis, sukelia kur kas didesnę trintį, o vairuotojui nesant atsargiam, gali tekti ir ieškoti naujo variklio.

Žinoma, dėl to nerimauti nereikėtų, o vertėtų tiesiog perskaityti gamintojų nurodytas instrukcijas, kuriose rasite nurodytą laikotarpį, kurį turėsite būti atsargesni. Pavyzdžiui, „Ford“ markės kiekvienas modelis, turi skirtingą nurodytą atstumą, kurį rekomenduojama nuvažiuoti, naudojant 2/3 variklio apsukų. Važiuojant pirmuosius kilometrus, variklio dalys tarsi susigyvena viena su kita ir naujas automobilis tampa paruoštu ilgam jo naudojimui. Tiesa, niekas nėra apsaugotas nuo atsitiktinių gedimų.

Pasibaigus pereinamajam laikotarpiui ir prieš pradedant automobilį naudoti visu pajėgumu, rekomenduojama pasikeisti variklio alyvą. Šio reikalavimo laikosi ne visi, tačiau tai padeda išvengti nereikalingų gedimų. Mat važiavimo metu, apsitrynus variklio dalims, dalis metalo nelygumų galėjo patekti į alyvą, kas kenktų automobiliui. Tad kruopščiai laikantis instrukcijos, reikėtų atkreipti dėmesį į šią rekomendaciją.

Paskutinysis akcentas, kurį reikėtų įsidėmėti tai, kad originalios auto dalys visuomet pranašesnės už neoriginalias. Ypatingai, jeigu įsigijote naują automobilį, turėtumėte tai žinoti ir įsidėmėti. Daugelis specialistų pasakytų, kad kai kurių dalykų, tiesiog neįmanoma pakeisti nieko kitu. Taip yra ir su originaliomis automobilių dalimis. Dažnai, nepatyrė vairuotojai, susigundo siūlomomis neoriginaliomis dalimis, kurias perka už šiek tiek žemesnę kainą iš nežinomų pardavėjų ar įvairiuose turguose. Pagrindinis specialistų patarimas toks: jeigu norite, kad Jūsų naujasis automobilis tarnautų ilgai, išliktų saugus ir patvarus, kokį pirkote iš gamintojo rankų, detalė, kurią įsigysite turi atitikti originalių gamintojų kokybės standartus.

Autocentras Automobiliudalys.lt tiki originalių automobilio dalių pranašumais: ilgaamžiškumu, saugumu, ir garantija. Todėl autocentras prekiauja tik originaliomis Ford markės automobilių dalimis, gautomis tiesiai iš Vokietijos gamintojų, kurių kaina yra iki 50 proc. mažesnė nei kitur. Autocentre parduodamos dalys atitinka gamintojų standartus ir garantuoja patvarų naudojimą. Prireikus konsultacijos, centro specialistai atsakys į Jūsų rūpimus klausimus bei padės išsirinkti reikiamą Ford dalį pagal Jūsų turimo automobilio modelį ir metus. Jūsų patogumui, auto dalis galite užsisakyti internetu, paskambinus ar atvykus į saloną.

Automobiliudalys.lt siūlo šių „Ford“ markės modelių originalias dalis:

Ford mustang

Ford mustang 2018

Ford mustang GT

Ford mustang 2.3

Ford mustang 5.0

Ford mustang ecoboost

Ford kuga

Ford kuga 2018

Ford escape

Ford escape 2.5

Ford escape 1.5

Ford Mondeo

Ford fusion

Ford focus

Ford focus st

Ford focus rs

Ford focus 2.0

Ford c-max

Ford edge

Ford edge sport

Ford fiesta

Fiesta st

Ford galaxy

Ford smax

Ford explorer

Detalės užklausa

Užpildykite formą ir netrukus su Jumis susisieksime.

Darbo laiku atsakome per 1 val!

Susisiekite

Turite unikalų projektą?
Reikalinga profesionali konsultacija?
Norite dalis užsakyti telefonu?

8 655 50203

Taip pat susisiekite per “Messenger” arba “Viber” programėles

Vaidas

Tomas

+37061244499

Vaidas

Sergej

+37068685648

Vaidas

Vaidas

+37065550203

Atvykite