Mercedes Innovation

Mercedes-Benz ir Siemens partnerystė

Link skaitmenizacijos ir automatizacijos

Kompanijos kartu planuoja bendradarbiauti su tikslu tobulinti ne tik skaitmenizavimą, bet ir automatizavimą automobilių pramonėje. Šią iniciatyvą taip pat remia Berlynas. Mercedes-Benz siekia kuo labiau automatizuoti jūsų automobilio ir automobilių dalių gamybą. Tuo tarpu Siemens yra vienas iš lyderių automatizacijos, programinės įrangos bei išmaniosios infrastruktūros srityse. Šios parnerystės dėka originalios mb dalys ir jų surinkimas taps efektyvesnis ko pasekoje autodalys pigiau gali tapti realiu pasiekimu.

Skaitmenizacijos centras

Kompanija siekia sukurti skaitmenizacijos centrą Berlyne. Tai yra dalis MO360 programos plėtros ir įgyvendinimo. Taip pat mb nori perkelti dalį elektromobilių ir jų originalių dalių gamybą į Berlyną. Iš esmės kompanija nori sukurti inovacijų miestelį, kuriame gali būti išbandomos gamybos naujovės, inovatyvios automobilių dalys ir naujausios technologijos skirtos transporto priemonei. Taip pat vienas iš Berlyno privalumų šios naujos partnerystės aspektu yra tai, kad Siemens taip pat turi pramonės ir mokslo centrą šiame mieste.

Kitas žingsnis siekiant tvarios gamybos

Siemens ir Mercedes Benz bendradarbiavimas egzistavo jau daugiau nei 10 metų, tačiau partnerystė nebuvo labai artima. Norėdama pasiekti savo tvarumo tikslus bei geresnį kainos ir kokybės santikį Mercedes-Benz bei Siemens taip pat pradeda bendradarbiauti inžinerijos ir gamybos srityse. MB yra sukaupusi daug duomenų apie procesus naudojamus gaminant automobilius ir automobilio dalis. Tačiau juos dažnai yra sudėtinga ir brangu efektyviai panaudoti. Tuo tarpu Siemens turi inovatyvių sprendimų, kurie gali padėti išgauti naudingą ir vertingą informaciją iš šių duomenų. Ar tai reiškia, kad originalios mercedes dalys taps pigesnės ir kokybiškesnės bus matyti ateityje. Tačiau mercedes benz dalys ir jų gamyba tikrai turėtų tapti draugiškesnės aplinkai.

Berlynas – Inovacijų ir gamybos lokacija

Berlynos jau nuo senų laikų yra vieta, kuri palaiko inovacijas ir tvarios gamybos plėtrą. Ne išimtis yra ir ši nauja Mercedes-Benz bei Siemens partnerystė, siekianti patobulinti ir švarinti automobilių ir automobilių dalių gamybos procesus. Berlynas yra pasiruošes remti šią partnerystę, kuri turėtų pritraukti daug talentingų, aukštos kvalifikacijos darbuotojų.

Tikėkimės, kad šių naujų inovacijų dėka originalios dalys pigiau taps realybe kiekvienam Mercedes-Benz savininkui. Dar vienas iš galimų rezultatų būtų automobiliu dalys, kurios tarnautų ilgiau ir būtų patikimesnės.

Atvykite