autonominis

Tobulėjantis autonominis vairavimas

Nuo pradinės vizijos iki dabarties

Mercedes-benz nenustoja dirbti ties naujomis technologijomis, kurios priartina automobilius prie autonominio vairavimo funkcionalumo realizacijos. Tikslas dar nepasiektas, tačiau jau galime patirti kai kuriuos autonominio vairavimo privalumus su „Intelligent drive“ pagalbos sistemomis.

Kelionių palengvinimas vairuotojui

Autonominių automobilių pranašumus ižvelgti nėra sunku. Į autonominius automobilius įrengtos pagalbos sistemos, tokios kaip „Car-to-X“ ryšys, „PARKTRONIC“ ar „DISTRONIC“, „Mercedes-Benz“ transporto priemonių vairuotojams pristato naujos kartos vairavimo komfortą bei užtikrina aukščiausio lygio saugumą.

Mokymasis iš gatvių

Mums kaip automobilių kūrėjams kelias yra visko pradžia. Tai yra vieta, kur kiekvienas mūsų automobilis pradeda savo kelionę. Kelias yra vieta kur mūsų inovacijos subręsta ir yra toliau vystomos ir optimizuojamos. Kaip ir dauguma kitų technologijų automobilių industrijoje, autonominiai automobiliai gali ištobulėti iki visiškai saugios ir naudojamos stadijos, panaudojant praktinę patirtį įgaunama kelyje.

„X – car“ ryšys

Šiomis dienomis automobiliai yra sujungti vienas su kitu ir su kitomis transporto infrakstruktūros sistemomis, įvykiai ir sudėtingos situacijos gali būti aptinkamos ne tik regėjimo lauke, bet ir aplinkinėse vietose, tokiu būdu optimizuojant kelią ir išvengiant pavojingų situacijų.

Aktyvi parkavimo pagalba su „PARKTRONIC“

„PARKTRONIC“ – „Mercedes-Benz“ sukurta sistema, kuri padeda jums pasiparkuoti lengviau ir sumaniau. Naudojant ilgus metus kauptą patirtį „Mercedes-Benz“ sukūrė sistemas, kurios yra optimizuotos ir veikia nepaisant situacijos.

Aktyvus atstumo išlaikymas su „DISTRONIC “

Pedalų spaudymas ir nuovargis kamsčiuose gali būti pamirštas su Distronic aktyvaus atstumo išlaikymo sistema. Sukaupta patirtis ir labai dideli kiekiai duomenų leidžia „Mercedes-Benz“ užtikrinti sklandžią sistemos veiklą ir puikiai rezultatus.

-Mercedes-Benz oficialus puslapis

Atvykite