EQ Mercedes-benz

EQ Power: geresnis elektrinis mobilumas

Mercedes-benz EQ Power modeliai

Mercedes-benz kaip socialiai atsakinga kompanija bando sukurti didelį hibridinių modelių pasirinkimą ir tokiu būdu suteikti galimybę vairuoti mažiau orą teršiančią transporto priemonę kuo didesnei grupei žmonių. Visa tai yra šios kompanijos dekarbonizavimo strategijos dalis, kuri siekia sumažinti taršos lygį, gamindama mažiau aplinka teršiančius automobilius. Išmani šių automobilių važiuoklė ir pavarų dėžė užtikrina sklandų elektrinio ir vidaus degimo variklių darbą. Mercedes-benz sistemingai dirba ties savo hibridų linija ir jau siūlo daugiau nei 20 modelių su hibridų pasirinkimu.

Geriausia iš abiejų pasaulių

Gerai optimizuoti hibridai gali vairuotojui suteikti visus privalumus, kuriuos siūlo hibridiniai automobiliai ir taip pat vidaus degimo variklius turinčių automobilių praktiškumą. Mieste automobliai gali naudoti elektrinius variklius ir turi pakankamai baterijos neilgom kelionėm mieste. Tolimesnėms kelionėms automobilis nepastebimai persijungs į vidaus degimo variklio naudojimą ir užtikrins sklandžią ir vairavimo malonumą teikiančią tolesnę kelionę. Hibridinė sistema taip pat kraunasi jums važiuojant, o tai ji daro rekuperuodama energija jums stabdant. Sutaupyta elektros energiją galima panaudoti vėliau tokiu būdu išnaudojant kuo daugiau elektrinio variklio potencialo.

„EQ ready“ programa

Nemokama EQ programėlė renka bei analizuoja jos varotojų duomenis, o rezultatus lygina su begale įvairių elektriniu ir hibridinių automobilių parametrų. Šie palyginti rezultatai suteikia galimybe sudaryti vartotojo profilį ir pagal jį pateikti vartotojams rekomendacijas, koks automobilis jam tinka labiausiai – hibridas, elektrinis ar su vidaus degimo varikliu. Visa ši informacija gali būti analizuojama tik su vartotojų sutikimu, tad jei jūsų tokios rekomendacijos nedomina šio funkcionalumo nebūtina naudoti.

– Mercedes-Benz oficialus puslapis

Atvykite