MBUX-S-class

Naujosios S klasės pranašumas – naujasis MBUX

Nauja MBUX karta

„Mercedes-Benz“ rudenį pristato naujos kartos S klasę. Virtualiame metiniame susirinkime, vykusiame 2020 m. Liepos 8 d., Akcininkams jau buvo įžvalgu į naujająjį flagmaną, konkrečiau – naujos kartos MBUX multimedijos sistema. MBUX buvo pristatyta prieš dvejus su puse metų, funkcijos tokios kaip išmanusis balso valdymas, dirbtinis intelektas ir intuityvus valdymas sukėlė revoliuciją automobilio naudojime. Su nauja MBUX karta pasiektas visai naujas vystymosi etapas.

Generalinis direktorius Ola Källenius per „Daimler AG“ virtualų metinį susirinkimą suteikė išskirtinį žvilgsnį akcininkams. „Mes keičiame savo MBUX integruodami visiškai naujas ir patobulintas funkcijas. Mes pasiekiame visiškai naują lygį sistemos našumo, gebėjimo mokytis, dizaino ir prisitaikymo atžvilgiu“.

Naujas OLED ekranas

Visi transporto priemonės keleiviai ateityje galės naudotis MBUX. Kiekviena sėdynė turės savo mikrofoną bendravimui, o sistema atpažins skirtingus keleivius pagal jų balsus. Be to, keturi skirtingi stiliai daro multimedijos sistemą dar labiau pritaikomą ir paverčia ją interjero dizaino dalimi.

Sistemos šerdis yra didelis OLED (organinį šviesą skleidžiantis ekranas) jutiklinis ekranas tarp vairuotojo ir keleivio. Ekrane pateikiamas ne tik haptinis grįžtamasis ryšys, bet ir ankstyvame etape atpažįstami pasirinktini meniu punktai, kurie yra padidinti ir pasvirę vartotojo link.

Patobulinta ir saugi sąveika su vairuotoju

Pagalba vairuotojui ne tik informacijos bet ir pramogų sistemos sąveika taip pat pagerina saugumą. Pvz. Aplinkos aptikimas tampa dar išsamesnis naujuose S klasės modeliuose. Su naujuoju MBUX automobilis ne tik aptinka artėjančias transporto priemones, bet ir nustato transporto priemonės rūšį. Ekrane rodoma, ar tai motociklas, ar automobilis, ar sunkvežimis. Naujoji navigacijos sistema sujungia virtualų ir realų pasaulį. „Heads-up“ ekrane rodomos krypties rodyklės, išlaikančios vairuotojo žvilgsnį kelyje, kur jis ir priklauso. Papildyta realybė taip pat daro maršruto kryptis tikslesnę ir suprantamesnę nei bet kada anksčiau.

– Mercedes-Benz oficialus puslapis

Atvykite