bmw i8

BMW i8 – ikoniška ateities klasika

BMW i8 apjungia daugelį unikalių ir įspūdingų savybių į vieną paketą, tai sportinis automobilis, prekės ženklo formuotojas, inovatorius, kupe arba kabrioletas su į ateitį orientuotu dizainu. Tipinis klasikinis (ateities) automobilis.

Gamybos pabaiga

Šio modelio gamyba baigėsi 2020 vasara. Nors kai kuriems automobilių entuziastams ir žmonėms, kurie mėgavosi šiuo automobiliu tai gali būti liūdna žinia, BMW muziejaus klasikiniu automobiliu kolekcija gaus naują įspūdingą eksponatą. Automobilį, kuris savo elegancija ir novatoriškamu vis dar yra pranašesnis už daugelį daug naujesnių transporto priemonių.

Lyderis inovacijų srityje

Automobilio gamybos pradžioje 2014 metais šio modelio dizainas buvo išties futuristinis ir toks išliko iki šių dienų. Aerodinamiškas i8 dizainas turi šaknų BMW moksliniame projekte – „Vision EfficientDynamics“, kuris buvo pristatytas dar 2009 metais tarptautinėje automobilių parodoje (IAA) Frankfurte. Gamybai paruošta versija pasiekė įspūdingus aerodinamikos rezultatus – pasipriešinimo koeficientas tik 0.26. Taip pat daugelis įvairių oro kanalų, kurie suteikia automobiliui daugiau stabilumo ir padeda transporto priemonei efektyviai atšaldyti įvairius automobilių dalių komponentus.

Galingas ir taupus

Pirmasis BMW „plug-in“ hibridas apjungė geriausia ką turėjo iš abiejų pasaulių. Gaunamas ne tik legendinis BMW vairavimo malonumas ir puikus taupumas pasitelkiant hibridines technologijas. Vidaus degimo variklis su „BMW Twin power turbo“ technologija teikia galią galiniam ratam, tuo tarpu elektrinis variklis varo priekinius ratus. Tai suteikia visų varančių ratų patirtį, todėl visada bus užtikrintas puikus sukibimo laipsnis. Automobilis turi 369 arklio galias ir nuo 0km/h iki 100km/h įsibegėja per mažiau nei 5 sekundes.

Automobilio išlaikymas

Turbūt ne paslaptis, kad sportiniai automobilių išlaikymas gali būti brangus. Kai kurios BMW detales šiam modeliui yra gana brangios dėl komplikuotų technologijų bei inžinerijos. Tačiau nereiktų nusiminti, dalys pigiau gali būti randomos susisiekus su originalios dalys konsultantais. Mes pasirupinsime, kad jus pasiektų kokybiškos autodalys pigiau. Pasirūpinsime jūsų BMW ir užtikrinsime, kad jūsų automobilio tarnavimo laikas ir vairavimo kokybė nenukentėtų dėl netinkamų dalių pasirinkimo. Jeigu jus domina naujos ar naudotos automobilių dalys internetu (auto dalys internetu) mes pasiruoše jums padėti!

Atvykite