Audi e-tron gt

Audi e-tron GT

Sportiškumas ir inovatyvi prabanga

Šis audi modelis yra šių laikų technologijų pažangos demonstracija. Automobilis, kuris išsiskiria ne tik technologijomis, bet taip pat ir savo sportiškumu, išskirtiniu dizainu bei komfortu. Pridėjus aeordinaminį dizainą, GT komplektaciją sukuriamas akį traukiantis automobilis, kurį vairuodami būsite sužavėti ne tik jūs, bet ir visi jį matantys kelyje.

RS e-tron GT

Gana dažnai audi automobiliai turi sportiškas RS versijas, ne išimtis yra ir e-tron. Tačiau tai yra pirmas tokio energingumo jausmą sukeliantis RS modelis. Šio modelio žavesį sunku apsakyti vien žiūrint į šio automobilio dalis. Dar didesnį įspūdį sukelia audi detalių, jų surinkimo, technologijų ir veikimo kartu santykis.

Naujas našumo lygis

Vienas iš faktorių, kuris gal būt jūsų automobiliui gali sukelti sunkumų pasiekti tokį našumą yra vidaus degimo variklis. Jis yra gana didelis ir turi būti montuojamas aukštai. O tai reiškia aukštą svorio centrą, kas yra gana didelis minusas norint didelio stabilumo posukiuose. Kadangi e-tron GT yra elektromobilis, jo apačioje yra integruotas 800 voltų ličio jonų akumuliatorius. Jis suteikia ne tik žemą svorio centrą, bet ir daugiau nei 93 kWh galią. Šis rezultatas yra tikrai įspūdingas turint omeny, kad dauguma kitų gamintojų dažnai siūlo 400 voltų sistemas. Šios originalios dalys sukuria gana gerą kainos ir kokybės santikį, bei suteikia daug malonumo.

Nepamirštamas įvaizdis

Audi dažnai pasižymi kaip puikia atrodančių automobilių dalių inovatorius. Ne išimtis yra ir šis modelis. Pasirinkus lazerinius audi žibintus jūsų automobilio šviesos taps traukos objektu ne tik nakti, bet ir diena.

Skaitmenizacija prisitaikanti prie jūsų

Audi dalys pasižymi kokybe bei išskirtinumu ir išorėje, ir viduje. Šių automobilių detalės ir technologijos suteikia galimybę mėgautis įvairiomis medijos ir informacijos funkcijomis, bendrauti, naršyti bei būti saugiam kelyje. Vertos paminėti šio auto dalys yra 12 colių centrinis ekranas, ir taip pat „Heads-up“ ekranas abu turi daug naudingos informacijos ir patogias vartotojo sąsajas.

Šis automobilis yra inovacijų lyderis ne tik audi, bet ir visoje automobilių industrijoje. Šiomis dienomis technologijos yra ko gero tiek pat svarbio kaip ir automobiliu dalys ir jų surinkimo kokybė. Nors ir autodalys pigiau artimiausiu metu nebus pasiekiamas dalykas šiam automobiliu. Jis yra vertas kainos dėl savo inovatyvių sprendimų ir našumo.

Atvykite