124

Mercedes Benz E klasės pradininkas

124 serija – 35 metai kelyje

Ši serija buvo sukurta su turizmo ir patogaus transportavimo intencija. Taip pat ši serija turėjo įvairių kėbulo tipų – sedanas, universalas, kupė ir kt. Jau iš pat pradžių šis modelis buvo priimamas labai gerai ir buvo vienas iš tų laikų populiariausių lengvųjų automobilių kai kuriose šalyse. Šis modelis buvo sukurtas komandos vadovaujamos Bruno Sacco. Turbūt nedaugelis žino faktą, kad sedanams ir universalams buvo naudojamos skirtingos mercedes benz dalys, net ir automobilio priekyje, o tai įtakojo automobilio stogo aukštį. Todėl Universalo stogo linija buvo šiek tiek aukštesnė nei sedano.

Universalo ypatumai

Universalai taip pat siūlė variklius su turbinomis. Ir varikliai bei kai kurios kitos originalios dalys taip pat buvo skirtingos nei sedanuose, buvo siūlomi – 300 TE varikliai su 182 arklio galiomis, 200 TD varikliai su 72 arklio galiomis ir trijų cilindrų 300 TD varikliais su 143 arklio galiomis. Verta paminėti, jog pakabos dalys buvo tokios pat visuose šios serijos modeliuose, tad originalios mb dalys pakabai turėtų būti universalios tarp visų serijos modelių.

Sekmės istorijos pradžia – E klasė

Nuo 1993 metų 124 modeliai buvo pervadinti į E klasę ir pradėjo šiomis dienomis jau žinomis klasės istoriją. E klasė šiuo metu yra Mercedes Benz linijos viduriuke ir yra mylima daugumos žmonių. Taip pat transporto priemonei buvo siūlomos skirtingos komplektacijos – Classic, Elegance bei Avantgarde. Šis gamintojas pasižymi gera automobilių dalių kokybe, o tai padeda užtikrinti prabangą, patikimą tarnavimą ir saugumą.

Į ką reiktų atkreipti dėmesį perkant senesnius (W124) modelius

Gera žinia yra ta, kad šio modelio amžius jau atfiltravo dauguma prastos būklės automobilių ir dauguma likusių yra prižiūrėti. Viena iš dažniausiai sutinkamų problemų tarp senesnių transporto priemononių yra surūdijusios automobiliu dalys. Ši problema egzsituoja ir šiuose modeliuose, tačiau reikia nepamiršti, kad egzistuoja automobilių supirkimas dalimis ir dėl jų gana didelio populiarumo šie automobiliai dalimis yra gana dažnas reiškinys šioje rinkoje. Tai reiškia, kad šių automobilių dalys vis dar yra siūlomos už gana padorias kainas.

Dar viena problema gana dažnai sutinkama šiuose modeliuose yra elektronika. Siekiant užtikrinti kokybę, šiai problemai spręsti visada siūlomos naudoti originalios mercedes dalys. Taip pat reiktų atkreipti dėmesį į pakabą, nes kaip ir daugelyje automobilių su amžiumi jos gali susidevėti.

Apibendrinimui

Šie automobiliai yra tikrai puikūs ir verti įsigyjimo, ypač dabar, kai jų kainos yra gana žemos. Tai yra vienas iš legendinių mercedes benz serijų ir dauguma entuziastų šią seriją vertina ir šloviną, kaip vieną iš geriausių. Apie tokį pirkinį verta pagalvoti ir todėl, jog šiais laikas auto dalys internetu gali būti randamos greitai ir patogiai. Internete autodalys pigiau nei parduotuvėse yra dažnas reiškinys. Ir geriausia yra tai, kad naujos ir naudotos automobilių dalys gali būti užsisakytos tiesiai iš kompiuterio ar telefono ir jos bus pristatytos į jūsų pasirinktą vietą.

Atvykite