e90

Kurie BMW automobiliai yra patikimiausi?

Nuo patikimiausių iki sudėtingų ir brangių

70-aisiais ir 80-aisiais vokiški automobiliai įgijo puikią reputaciją, dėl savo pagaminimo kokybės ir patikimumo. Didžiausią įtaką tam turėjo Mercedes-Benz ir BMW, nes abi markės gamino be galo gerai suprojektuotus automobilius, kurių surinkimo bei medžiagų kokybė ir ilgaamžiškumas atrodė daug geriau lygininant su automobiliais gaminamais Amerikoje ir Japonijoje . Tačiau bėgant dešimtmečiams japoniški automobiliai aplenkė vokiečius kaip patikimumo čempionus, nes vokiečių automobiliai iš tikrųjų ėmė prarasti pranašumą dėl pernelyg sudėtingos inžinerijos ir didėjančių priežiūros išlaidų.

Patikimos išimtys

Tačiau visur yra niuansų. Vokiški automobiliai yra sudėtingesni nei dauguma kitų automobilių, todėl jų taisymas ir priežiūra gali kainuoti šiek tiek daugiau. Nors panašu, kad vokiečių automobiliams reikia daugiau priežiūros, tad jei gerai rūpinatės savo automobilu, galite išvengti daugybės įprastų problemų. Tai galite padaryti reguliariai keisdami skysčius, o atsiradus gedimams taisant juos pasitelkiant originalias dalis. Tačiau tai nereiškia, kad visi vokiški automobiliai yra patikimi, net ir reguliariai, nuosekliai prižiūrimi. Kai kurie yra daug patikimesni nei kiti, todėl norime apžvelgti keletą patikimiausių naudotų automobilių su BMW prekinių ženklų. Į šį sąrašą įtraukiama tik autombilius, kuriems jau būtų pasibaigus gamintojo garantiją ir kurie yra bent 10 metų senumo.

E83 BMW X3

Nors tai gali būti ne pats populiariausias modelis tarp entuziastų, tačiau pirmosios kartos „BMW X3“ iš tikrųjų yra puikus mažas automobilis. Pirmosios kartos „X3“ yra vienas geriausiai valdomų BMW visureigių, turintis patogų vairą ir puikią važiuoklę. Apskritai šis modelis, visada buvo gana patikimas su senesniais ypač dėl naudojamų šešių cilindrų variklių ir „ZF“ automatinėmių pavarų dėžių. Tačiau šie modeliai turi viena pasitaikančią problemą, kuri yra „xDrive“ diferencialas. Tai gali sukelti problemų su visų varančiųjų ratų sistema, jei ji pradeda gesti, tačiau, tai nėra ypatingai brangi dalis, taip pat nėra labai sunku ją pakeisti. Žinoma, taip pat pasitaiko nedidelių problemų, tokių kaip įstrigę problemos su liuko mechanizmais, tačiau beveik visi naudoti autmobiliai turi bent kažkokių smulkių problemų.

E46 3 serija

Turbūt tai nėra staigmena, nes šio modelio automobilius gatvėje sutinkame vis dar gana dažnai ir tam be abejo yra priežastis. Šie naudoti automobiliai garsėja savo patikimais šešių cilindrų varikliais ir taip pat puikia surinkimo kokybę, kuri užtikriną gana gerą šių modelių veikimą, net ir automobiliuose su didele rida. Žinoma, yra ir keletas problemų, kaip ir daugumoje naudotų automobilių, tačiau jos nėra itin dažnos ir nėra katastrofiškos. Apart 330i modelio antrinio rėmo ši 3 serijos karta yra labai patikima. Tačiau šiuos automobilius taip pat mėgsta ir entuziastai, tad reiktų atsižvelgti, kad kai kurie šio modelio entuziastai nori tik vairuoti, bet neprižiūri savo automobilio. Tad apžiūriūrint automobilį svarbu atkreipti dėmesį ar taisymui buvo naudojamos originalios dalys, ar techninės apžiūros darbai buvo atliekami laiku ir ar automobilis apskritai važiuoja gerai ir be jokių pašalinių garsų.

E90 3 serija

Po E46 3 serijos E90 buvo tikrai stiprus palikuonis. Žinoma, jis turėjo daugiau elektronikos ir buvo sudėtingesnis nei „E46“ ir yra vienas iš sudėtingesnių to meto BMW automobilių. Tačiau, kaip paaiškėjo, papildomos E90 technologijos nėra tokia didelė problema kaip buvo galvota iš pradžių. Visa „E90 3“ yra patikima ir nei vienas šios serijos automobilis neturi ypatingai didelių problemų. Žinoma, yra tam tikrų specifinių pavyzdžių kaip „BMW 335i“ N54 variklio ir aukšto slėgio kuro siurblio gedimai. Tačiau vėlesni N55 varikliai buvo patobulinti ir išsprendė šią problemą. Tačiau net jei susidūrėte su šia problema, pakeisti šią dalį galite patys ir tai užtruks vos kelias valandas. Taigi tai dar ne pasaulio pabaiga ir palyginus su kitomis naudotuose automobiliuose sutinkamomis problemis yra smulkmena.

Taigi, tai yra BMW, kurie, daugumos nuomoneę yra vieni patikimiausių. Aišku, kiekvieno patirtis gali skirtis, ypač atsižvelgiant į tai, kad visi automobilius prižiūri skirtingai. Net ir patikimiausias automobilis gali sukelti problemų, jeigu nėra tinkamai prižiūrimas. Taigi kita kartą ieškodami automobilio atkreipkitę dėmesį į šiuos modelius ir gal rasite puikų pasirinkimą, kuris jums ne vienus metus ištikimai tarnaus ir suteiks vairavimo malonumą.

Atvykite