Porsche 917

Įspūdingiausi Porsche modeliai

Automobilių sporto legenda

Šiame straipsnyje norėtume apžvlegti kelis istoriškai svarbius ir įspūdingus Porsche modelius. Šis automobilių gamintojas yra girdėtas ir pažįstamas kone kiekvienam. Vieni Porsche žino kaip sportinių automobilių gamintoją, kiti kaip didelę įtaką automobilių sportui turinčią organizaciją.

917

Ko gero akivaizdus pasirinkimas šiam sąrašui yra 12 cilindrų boxter tipo variklį turintis, Le mans nugalėtojas 917. Labiausiai žinomas šis automobilio variantas nudažytas šviesiai mėlyna bei oranžine spalvomis. Bėgant laikui šis automobilis buvo siūlomas ir kitokiais kebulo variantais bei buvo keistos įvairios šio porsche dalys. Vėlesni šio automobilio modeliai buvo tikrai įspūdingi ne tik savo išvaizda, bet taip pat ir savo aerodinaminėmis savybėmis.

911 2.7 Carrera RS

Šie modeliai gal ir nėra patys įspūdingiausi, bet negalime į šį sąrašą neįtraukti 911 modelio. Šis 911 modelis yra ko gero vienas iš geidžiamiausių. Šis automobilis yra vienas iš pirmųjų bandymų sukurti trasos automobilį, kuris taip pat būtų legalus važiavimui paprastais keliais. Tam Porsche atsikratė daug šių automobilių dalių, tokiu būdų padarydama jį lengvesniu ir smagesniu intensyviam vairavimui. Šis modelis gali būti traktuojamas kaip GT3, GT2, galbūt net jūsų automobilio, pradininkas.

956 ir 962

Trumpai tariant automobilis sukurtas laimėti Le mans lenktynes. Tai jis pasiekė, net 4 kartus (1982-1985). Šis automobilis buvo toks įspūdingas, kad jį pranokti buvo sunku, net pačiai Porsche. Pagaminus jo įpėdinį – 962, 956 vis dar dalyvavo Le mans ir buvo solidus varžovas savo įpėdiniui. Tęsdamas 956 pradėta sekmės istorija 962 taip pat iškovojo dar dvi pergalės sekančiais metais. Taip pat verta paminėti, kad šiai transporto priemonei, net 25 metus priklausė Nürburgring rekordas, kuris po to buvo pagerintas kito Porsche modelio.

959

Dar vienas iš ties įspūdingas Porsche kūrinys. 1986 išleistas modelis greičio aspektu neturėjo jokių varžovų. 0-100km/h pasiekė per mažiau nei 4 sekundes ir galėjo pasiekti maksimalų 338 km/h greitį. Tikrai puikūs skaičiai 1986 metams. Šis automobilis gimė ir buvo vystomas ralio erdvėje ir turėjo pažangią keturių varomų ratų pavarą, kuri padeda užtikrinti geresnį valdymą bei sukibimą. Taip pat šiame automobilyje buvo naudojamos automobilių dalys skirtos raliui.

Keli iš daugelio

Tai yra tik keli iš daugelio, tikrai įspūdingų, šio gamintojo automobilių. Ir šiomis dienomis Porsche nenustoja stebinti, ne tik vidaus degimo automobilių rinkoje, bet ir elektromobilių erdvėje. Jeigu turite ar planuojate pirkti Porsche nepamirškite tausoti šio gamintojo kūrinius ir įsitikinti, kad prižiūrint būtų naudojamos originalios dalys. Jas galite rasti ieškodami automobiliai dalimis, automobiliu dalys, auto dalys internetu arba susisiekdami su mūsų patyrusiais darbuotojais.

Atvykite