Mercedes Benz S-Class

Atnaujinta Mercedes-Benz S klasė

Naujas dinamiškumo lygis

Dėka naujų šių automobilių dalių, tokių kaip galinės ašies valdymas, naujieji modeliai yra kur kas manevringesni ir patogesni mieste. Šios naujos automobiliu dalys padeda sumažinti sukimo spindulį iki 2 metrų. Ši priekinių ir galinių ratų valdymo kombinacija užtikrina manevringumą mieste ir stabilumą užmiesčio keliuose. Verta paminėti, jog manevringumo patobulinimai padeda ne tik mieste. Jie jūsų automobiliui taip pat suteikia pranašumo važiuojant dideliu greičiu. Vienas iš jų yra aukštas lenkimo kampo slopinimo lygis. Šis patobulinimas taip pat užtikrina aukštesnį jūsų automobilio valdymo saugumo lygį.

Prabanga ir privatumas

Naujieji S klasės modeliai naudoja naudoja originalių dalių kombinaciją, kuri leidžia užtikrinti naują tylos lygį automobilio interjere. Atnaujintos, šių lengvųjų automobilių, kebulo dalys taip pat suteikia pagerintą tvirtumo lygį. Kompanija pirmą kartą naudoja akustines putas tam tikrose kėbulo dalyse, kurios padeda sumažinti garso lygį interjere. Taip pat norint nuslopinti automobilio salone girdimą variklio garsą, Mercedes benz išpletė ugniasienės izoliacijos plotą.

Naujos kartos MBUX

MBUX yra patobulinimas, kuris kardinaliausiai pakeitė Mercedes-Benz modelius pastaraisiais metais. Nauja šios sistemos versija debiutoja šiose S klasės modeliuose. Šių modelių interjeras, vairuotojas ir kitos dalys yra apjungiamos naudojant šią sistemą. Sistema padaro vairavimo ir naudojimosi patirtį daug dinamiškesnę, išmanesnę ir patogesnę. Originalios mercedes dalys leidžia kompanijai sukurti visapusę sistemą, su galimybę turėti net 5 ekranus. Taip pat mb patobulino konfigūracijos galimybes. Ir dar viena įspūdinga automobilio dalis yra trimatis ekranas. Kuris suteikia 3D atvaizdavimo galimybę, bespecialių akinių.

Maksimalus patogumas

Šie modeliai turi net iki 19 variklių priekinėse sedynėse. Verta paminėti, jog šios sedynėse sumontuotos automobilių dalys skirtos daugiau nei komfortui. Jos taip pat gerokai patobulina saugumo lygį. Taip pat sėdynės yra suprojektuotos atsižvelgiant į „Healthy seating“ kompanijos rekomendacijas. Originalios mb dalys ir sveiko sedėjimo rekomendacijos užtikriną pažangų sėdynių dizainą ir jų saugumą.

Pasaulyje lyderiaujančio automobilio kūrimas

Kompanija patobulino ne tik technologinę automobilio dalį. Jie taip pat skyrė daug dėmesio užtikrinti aukščiausią vairavimo lygį. Visos šios naujos mercedes benz dalys ir technologijos užtikrina pranašumą daugumoje sričių. Šis modelis tikrai nėra bandymas pagaminti atrasti būdų, kuriais būtų pasiektos mercedes dalys pigiau. Šiuo nauju modeliu kompanija nori parodyti viską ką gali, ir pranokti visus savo konkurentus. Ne tik technologiniu, bet ir kokybės aspektais.

Atvykite