Car safety

Automobilių saugos priemonės užtikrinančios saugesnes keliones

Šalyje tokioje kaip Jungtinės Amerikos Valstijos kasmet įvyksta kiek daugiau nei 6 milijonai auto įvykių. Šie skaičiai sako, jog tai vis dar yra gana didelė problema, su kuria gali susidurti kiekvienas vairuotojas. Todėl įvairiausios saugos priemonės yra labai svarbi automobilio dalis. Jos gali ne tik padėti išgyventi rimtesnes avarijas, bet ir sumažinti šansą joms įvykti.

Renkantis naują automobilį saugumas turi būti vienas iš aukščiausių prioritetų. Ypač, jeigu tai bus šeimos automobilis. Jūsų automobilio saugumas dažnai yra svarbus ne tik jums, bet taip pat ir lengvųjų automobilių ir kt. gamintojams. Pastarieji du dešimtmečiai buvo pilni inovacijų šioje srityje. Dauguma automobilių dalių atsakingų už saugumą tampa standartinėmis visuose modeliuose, kai prieš tai jos buvo galimos tik prabangiuose variantuose. Tai yra labai džiuginančios žinios, kadangi šios dalys yra svarbios visiems dalyviams kelyje. Tai galioja daugumai automobilių gamintojų, nesvarbu ar tai būtų mercedes benz dalys, ford dalys, audi dalys ar bmw dalys, visi gamintojai stengiasi ir sparčiai tobulėja šioje srityje.

Oro pagalvės

Šiomis dienomis būtų sunku rasti transporto priemonę, kuri neturi oro pagalvių. Šios automobilių dalys yra standartinė apsaugos priemonė bene visuose transporto priemonėse šiomis dienomis. Tačiau dažnai skiriasi oro pagalvių kiekis ir jų išdėstymas. Galinių keleivių, šoninės ir kitos oro pagalvės gali būti labai svarbios, ypač jeigu dažnai naudosite automobilį šeimai.

Praslydimo kontrolė

Šios automobiliu dalys yra ABS sistemos dalis. Šios sistemos dėka jūsų automobilis gali sumažinti tam tikrų ratų sukimosi greitį. Tai yra svarbu, nes būna situacijų, kai vienas ar keli automobilio ratai praslysta ir padidėja šansas prarasti kontrolę. Atradus greičio nesutapimus sistema į tą ratą siunčia mažiau galios, tokiu būdu išlygindama visų ratų sukimosi greitį ir padidindama kontrolę kelyje.

ABS

Prieš atsirandant šiam saugos sprendimui, dauguma automobilių staigaus stabdymo metu prarasdavo kontrolę. Taip įvykdavo, nes staigiai stabdant vienas iš ratų užsiblokuodavo ir pradėdavo slysti į vieną ar kitą pusę. Automobilių originalios dalys naudojamos ABS sistemoje padeda sušvelninti stabdymą ir išvengti slydimo. Ši sistemą ir su ja susijusios auto dalys yra ypač svarbios prastomis oro sąlygomis.

Kintančio aukščio žibintai

Geras kelio matomumas yra be galo svarbus vairuojant. Dėka naujų technologijų ir originalių dalių dauguma naujų automobilių turi šią saugumo priemonę. Ši sistema gali padėti važiajant nelygiu reljefu ir kitomis sąlygomis, kuriomis keičiasi jūsų automobilio lygis.

Juostos kitimo perspėjimas

Nors ši technologija dar nėra standartinė visuose naujose transporto priemonėse, ji tampa vis dažniau sutinkama tarp visų gamintojų pradedant nuo ford baigiant audi automobilių. Apie 40% susidūrimų įvyksta dėl to, kad vienas automobilis išvažiuoja iš savo juostos ir prispaužia kitą. Tai gali būti itin pavojinga važiuojant dideliu greičiu, blogomis oro sąlygomis. Pasinaudojant naujasiomis technologijomis automobilių gamintojai implementuoja įvairius sensorius ir sistemas, kurie gali padėti to išvengti. Automobilis turintis šią saugumo sistemą gali pajusti kai pradėsite judėti už juostos ribų ir duoti jums perspėjimą, kad taip vyksta, taip duodant laiko pasitaisyti ir išvengti susidūrimo.

Taigi saugumo priemonės yra vienas iš svarbiausių kiekvieno automobilio aspektų. Originalios mercedes dalys, bmw detales ir kitų gamintojų sistemos padeda užtikrinti kuo saugesnias keliones ne tik jums bet ir kitiems eismo dalyviams. Vairavimas visada turės rizikų, tačiau labai svarbu, kad naujausios technologijos yra naudojamos joms sumažinti ir suteikti vairuotojams daugiau užtikrintumo kelyje.

Atvykite