KODĖL VERTA PIRKTI IŠ ORIGINALIOSDALYS.LT

Visų pirmą mes vertiname kokybę, dažnai norint sutaupyti ar greitai išspręsti iškilusią problemą, naudojamos pigesnės, žemėsnės koybės bei gamintojų nesertifikuotos dalys. Tai gali padėti išspręsti problemas trumpam laikui, tačiau ateityje tokie sprendimai gali privesti prie nemalonių problemų bei dar didesnių nenumatytų išlaidų . Todėl mes prekiaujame tik originaliomis, sertifikuotomis, naujomis kėbulo, salono, važiuoklės, variklio ir kitomis automobilių detalėmis. Tad gausite geras ir kokybiškas dalis, kurios padės išvengti nemalonių situacijų ateityje.

Taip pat esame profesionalai. Užsakovui parenkame auto detales pagal originalius gamintojų katalogus. Visada padedame iškilus klausimams ir savo darbą atliekame aukščiausiu lygiu. Į savo klientus žiūrime rimtai ir vertiname kiekvieną iš jų, visada stengiamės išanalizuoti kiekvieno situaciją, atsižvelgti į iškilusias problemas ir pasiūlyti geriausią sprendimą.

Garantuojame žemiausias kainas. Kadangi ilgus metus tiesiogiai dirbame su detalių gamintojais Vokietijoje, gauname dideles nuolaidas ir turime daug patikimų ir gerą reputaciją turinčių detalių tiekėjų. Visada ieškome naujų partnerių ir stengiamės rasti aukščiausios kokybės produktus už geriausias kainas.

Užtikriname greitą ir kokybišką aptarnavimą. Visas autodalis galite užsakyti telefonu arba atvykę į mūsų ofisą Vilniuje. Į kitus miestus, jūsų patogumui, auto dalis pristato mūsų kurjeris.

Ir galiausiai siūlome patogų atsiskaitymą. Už prekes galite atsiskaityti grynais arba pavedimu, tad sutaupysite laiko ir savo automobiliu galėsite mėgautis dar greičiau.