DUK

Prekiaujate tik naujomis automobilių detalėmis?

Mes prekiaujame tik Vokietijos gamintojų ir tiekėjų naujomis, originaliomis, sertifikuotomis, kokybiškomis automobilių detalėmis. Taigi, orientuojamės tik į aukštą kokybę ir patikimumą, todėl naudotų dalių neparduodame.

 

Ar autodetalių kainos, kurias siūlote yra geros?

Autodetales mes perkame dideliais kiekiais iš tiesioginių automobilių dalių gamintojų ir tiekėjų, taigi gauname dideles nuolaidas, todėl savo klientams galime pasiūlyti net iki -50% mažesnes kainas. Jeigu norite tuo įsitikinti, užpildykite užklausą ir gaukite mūsų pasiūlymą!

 

Ar pateiktos autodetalių kainos yra su PVM?

Detalių kainos, kurios yra nurodytos mūsų atsiųstame pasiūlyme yra su PVM.

 

Ar pristatymo vieta įtakoja prekės pristatymo kainą?

Prekės pristatymo kaina nuo pristatymo vietos nepriklauso (išskyrus pristatymą į Kuršių neriją). Jūsų nurodytu adresu prekes pristatome visoje Lietuvoje.

 

Ar į užsienį pristatote prekes?

Taip, pagal atskirą susitarimą.

 

Ar įmanomas prekių atsiėmimas paties kliento?

Be abejo, jeigu pirkėjas pageidauja, prekes iš parduotuvės Vilniuje galit atsiimti pats.

 

Kaip vyksta apmokėjimas už autodetales?

Apmokėti galima arba iš anksto pavedimu į mūsų banko sąskaitą (prekę isšsiųsime Jums gavę apmokėjimą), arba grynais pristatysiančiam Jums prekę kurjeriui.

 

Koks yra Jūsų atsiųstas autodetalės kainos pasiūlymas galiojimo laikas?

Autodetalių apyvartumas yra didelis, todėl siūlome kaip įmanoma greičiau patvirtinti mūsų pasiūlymą, nes priešingu atveju, reikiamo detalių kiekio sandėlyje galime nebeturėti. Taip pat skirtingomis partijomis gautų prekių kainos gali keistis, taigi norint įsigyti detalę už mūsų pasiūlytą kainą, turime kuo skubiau gauti iš jūsų patvirtinimą.

 

Užpildžius užklausos formą per kiek laiko galima tikėtis pasiūlymo pateikimo?

Teisingai užpildžius užklausos formą, autodetalės kainos pasiūlymo galima tikėtis darbo dienos bėgyje, priklausomai nuo to, kurią valandą Jūs išsiuntėte užklausą, bei nuo gautų užklausų skaičiaus. Tuo tarpu artimiausią darbo dieną atsakome į nedarbo metu gautas užklausas.