AUTODALIŲ UŽSAKYMAS

Savo klientams norime suteikti kuo geresnes ir patogesnes paslaugas, tad taupydami Jūsų laiką ir pinigus profesionalūs darbuotojai ne tik padės Jums parinkti tinkamiausią autodalį, bet ir per trumpiausią laiką pristatys prekę visoje Lietuvoje į Jums patogiausią vietą. Kadangi  turime ilgalaikius ir patikimus santykius su Vokietijos detalių gamintojais bei tiesiogiai su jais dirbame , galime greitai, patikimai ir lengvai aprūpinti Jus kokybiškiausiomis detalėmis už kainą, kuri bus geriausia Jums. Užtenka tik nurodyti tikslius automobilio duomenis ir įsitikinti, jog lyginant su įprastinėje parduotuvėje siūloma detale MBAUTO GROUP Jums siūloma kaina yra patrauklesnė.

Užpildykite užklausos formą, nurodydami tikslius Jūsų automobilio duomenis, nurodydami autodetalę, kurios ieškote, bei kontaktinius duomenis, kuriais būtų galima su Jumis susisiekti. „Siųsti“ mygtuko nuspaudimas užtikrins, jog informacija pasieks mus ir mes galėsime Jūsų automobiliui tinkančią detalę greitai ir profesionaliai parinkti.

Gavę užklausą mes iškarto Jums perskambinsime arba pasiūlymą el.paštu išsiųsime tą pačią arba vėliausiai – sekančią darbo dieną. Tad nereikės ilgai laukti ir prekių užsakymas bus dar greitesnis ir patogesnis.

Gavę iš Jūsų užsakymo patvirtinimą, autodalis pristatysime Jūsų nurodytu adresu visoje Lietuvoje. Taip pat klientui, kuris pats atsiima prekę tiesiai iš mūsų sandėlio Vilniuje, suteikiame galimybę nemokėti už prekės pristatymą. Tad galite išsirinkti variantą, kuris Jums bus patogiausias ir naudingiausias.

Apmokėjimas už autodetales galimas arba prieš prekės pristatymą, pavedimu į mūsų sąskaitą arba apmokėjimas pristatysiančiam Jums prekę kurjeriui grynais.