AUTODALIŲ UŽSAKYMAS

Taupydami Jūsų laiką ir pinigus profesionalūs darbuotojai ne tik padės Jums parinkti tinkamiausią autodalį, bet ir per trumpiausią laiką pristatys prekę visoje Lietuvoje į Jums patogiausią vietą. Kadangi dirbame tiesiogiai su Vokietijos detalių gamintojais, kokybiškiausiomis detalėmis galime lengvai ir greitai aprūpinti Jus už kainą, kuri bus geriausia Jums. Užtenka tik nurodyti tikslius automobilio duomenis ir įsitikinti, jog lyginant su įprastinėje parduotuvėje siūloma detale MBAUTO GROUP Jums siūloma kaina yra patrauklesnė.

Užpildykite užklausos formą, nurodydami tikslius Jūsų automobilio duomenis, nurodydami autodetalę, kurios ieškote, bei kontaktinius duomenis, kuriais būtų galima su Jumis susisiekti. „Siųsti“ mygtuko nuspaudimas užtikrins, jog informacija pasieks mus ir mes galėsime Jūsų automobiliui tinkančią detalę greitai ir profesionaliai parinkti.

Gavę užklausą mes iškarto Jums perskambinsime arba pasiūlymą el.paštu išsiųsime tą pačią arba vėliausiai – sekančią darbo dieną.

Gavę iš Jūsų užsakymo patvirtinimą, autodalis pristatysime Jūsų nurodytu adresu visoje Lietuvoje. Taip pat klientui, kuris pats atsiima prekę tiesiai iš sandėlio Vilniuje, suteikiame galimybę nemokėti už prekės pristatymą.

Už auto detales apmokėjimas galimas arba prieš prekės pristatymą, pavedimu į mūsų sąskaitą arba apmokėjimas pristatysiančiam Jums prekę kurjeriui grynais.