Apie mus

Originaliosdalys prekiauja naujomis, originaliomis Audi, BMW, Mercedes-Benz, Mini, Opel, Porsche Volkswagen, Škoda automobilių dalimis. Prekyboje turime kėbulo, variklio, važiuoklės, stabdžių, elektros sistemos, aušinimo bei kitas automobilio dalis. Visas auto dalis gauname tiesiai iš Vokietijos gamintojų, todėl galime pasiūlyti iki 50% pigesnes kainas.

Originaliosdalys prekiauja naujomis, originaliomis Audi, BMW, Mercedes-Benz, Mini, Opel, Porsche Volkswagen, Škoda automobilių dalimis. Patyrę vairuotojai žino, jog norint, kad automobiliai ilgai tarnautų ir išliktų tokie pat saugūs ir patvarūs, kokius juos į vairuotojų rankas atiduoda gamintojai, menkiausia detalė turi atitikti gamintojų kokybės standartus. Prekyboje turime kėbulo, variklio, važiuoklės, stabdžių, elektros sistemos, aušinimo bei kitas automobilio dalis. Visas auto dalis gauname tiesiai iš Vokietijos gamintojų, todėl galime pasiūlyti iki 50% pigesnes kainas. Mūsų kaina rinkoje viena žemiausių.

Esame profesionalai. Užsakovui parenkame auto detales pagal originalius gamintojų katalogus. Visada padedame iškilus klausimams ir savo darbą atliekame aukščiausiu lygiu. Į savo klientus žiūrime rimtai ir vertiname kiekvieną iš jų, visada stengiamės išanalizuoti kiekvieno situaciją, atsižvelgti į iškilusias problemas ir pasiūlyti geriausią sprendimą.

Užtikriname greitą ir kokybišką aptarnavimą. Visas autodalis galite užsakyti telefonu arba atvykę į mūsų ofisą Vilniuje. Į kitus miestus, jūsų patogumui, auto dalis pristato mūsų kurjeris.

Siūlome patogų atsiskaitymą. Už prekes galite atsiskaityti grynais arba pavedimu, tad sutaupysite laiko ir savo automobiliu galėsite mėgautis dar greičiau.